Wybierz klub
Menu Zaloguj się
  • #ZdroweCiało
  • #SportyZimowe

Wzmacniające

Płaski brzuch

Ćwiczeniawzmacniające i kształtujące mięśnie brzucha. Jeśli zależy Ci na płaskim brzuchu i pięknie zarysowanym „kaloryferze” - to zajęcia dla Ciebie! Spalisz tkankę tłuszczową, zgubisz brzuszek, boczki i zbędne kilogramy oraz naturalnie poprawisz swoją kondycję. Wymodelowana sylwetka i lepsze samopoczucie gwarantowane!

Dla kogo
dla każdego
Czas trwania
15 - 60 min
Intensywność
niska
Cel zajęć
Rozpoczęcie treningów, Modelowanie sylwetki, Silne mięśnie
Efekty
Sylwetka damska / sylwetka męska / spalanie tkanki tłuszczowej

Dostępność zajęć

16 MajaPoniedziałek17 MajaWtorek18 MajaŚroda19 MajaCzwartek20 MajaPiątek21 MajaSobota22 MajaNiedziela23 MajaPoniedziałek24 MajaWtorek25 MajaŚroda26 MajaCzwartek27 MajaPiątek28 MajaSobota29 MajaNiedziela
Andrespol
ul. Rokicińska 125
95-020 Andrespol
Lokalizacja
19:30 - 20:25Sylwia Stypuła
Termin rejestracji minął
19:30 - 20:25Sylwia Stypuła
Za wcześnie by zarezerwować
Dąbrowa
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź
Lokalizacja
20:00 - 20:20Krystian Mozer
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:20Tomasz Bartkowski
Za wcześnie by zarezerwować
Franciszkańska
ul. Franciszkańska 99
91-845 Łódź
Lokalizacja
17:00 - 17:20Adam Chrzczanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 18:50Michał Jabłoński
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:20Michał Jabłoński
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 18:50Adam Chrzczanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:20Adam Chrzczanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 18:50Michał Jabłoński
Za wcześnie by zarezerwować
Hetmańska
al. Hetmańska 18
92-444 Łódź
Lokalizacja
18:30 - 18:45Patryk Franoszek
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Kinga Arendt
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:45Patryk Franoszek
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 18:45Patryk Franoszek
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 18:45Patryk Franoszek
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Kinga Arendt
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:45Patryk Franoszek
Za wcześnie by zarezerwować
Kilińskiego
ul. Kilińskiego 122/128
90-013 Łódź
Lokalizacja
17:00 - 17:20Dawid Wawrzyniak
17:00 - 17:20Dawid Wawrzyniak
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:20Artur Antoniewski
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:20Dawid Wawrzyniak
Za wcześnie by zarezerwować
08:00 - 08:55Martyna Stasiak
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Karolina Zytke
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:20Dawid Wawrzyniak
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:20Artur Antoniewski
Za wcześnie by zarezerwować
Konstantynów Łódzki
ul. Jana Pawła II 11/13
95-050 Konstantynów Łódzki
Lokalizacja
17:30 - 17:50
18:30 - 18:50
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 18:50
Za wcześnie by zarezerwować
Matejki
ul. Matejki 3/5
91-402 Łódź
Lokalizacja
20:30 - 21:25Marta Białkowska
Termin rejestracji minął
17:30 - 18:25Michalina Sadowska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:20Magdalena Skoczylas
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Marta Białkowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:20Kamil Plicha
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Arletta Rzepiela
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:20Dominik Szczepański
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
Nowosolna
ul. Byszewska 3a
92-770 Łódź
Lokalizacja
17:45 - 18:05Krystian Trojanowski
Termin rejestracji minął
20:30 - 20:50Kamil Kamrat
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Karolina Adamska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Edyta Sieroń- Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
17:45 - 18:05Krystian Trojanowski
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 20:50Kamil Kamrat
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Karolina Adamska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Edyta Sieroń- Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
Port Łódź
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź
Lokalizacja
17:30 - 17:50Trener Trener
Termin rejestracji minął
18:00 - 18:55
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:20Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Marta Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:20Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
Strażacka
ul. Strażacka 5
93-318 Łódź
Lokalizacja
08:15 - 09:10Natalia Tomaszewska
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:30Magdalena Tomasik
Termin rejestracji minął
18:30 - 19:00Dawid Piórkowski
Za wcześnie by zarezerwować
08:15 - 09:10Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:30Magdalena Tomasik
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Kinga Arendt
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:00Dawid Piórkowski
Za wcześnie by zarezerwować
Sukcesja
al. Politechniki 1
93-590 Łódź
Lokalizacja
19:30 - 19:50
Termin rejestracji minął
11:00 - 11:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:50
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Karolina Libertowska-Granosik
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
Teofilów
ul. Aleksandrowska 38
91-151 Łódź
Lokalizacja
17:30 - 18:25Magdalena Fornalska
Brak miejsc
17:30 - 17:50Mateusz Drożdż
18:30 - 19:25Magdalena Fornalska
Brak miejsc
19:30 - 19:50Mateusz Drożdż
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Magdalena Fornalska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50Mateusz Drożdż
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Magdalena Fornalska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:50Mateusz Drożdż
Za wcześnie by zarezerwować
Tomaszów Mazowiecki
ul. Warszawska 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Lokalizacja
08:30 - 09:25Patrycja Grochulska
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:15
Termin rejestracji minął
18:00 - 18:55Kinga Jasek
17:00 - 17:15
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:15
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:15
Za wcześnie by zarezerwować
Zatoka Sportu
al. Politechniki 10
93-590 Łódź
Lokalizacja
19:00 - 19:20
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
Zgierska
ul. Zgierska 211
91-497 Łódź
Lokalizacja
20:00 - 20:20Magdalena Skoczylas
Termin rejestracji minął
17:30 - 17:50Damian Antczak
09:00 - 09:55Agnieszka Gutović
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:20Magdalena Skoczylas
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50Damian Antczak
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Agnieszka Gutović
Za wcześnie by zarezerwować
Zielona
al. 1 Maja 119/121
90-766 Łódź
Lokalizacja
18:15 - 19:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:50
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50Jan Wojciechowski
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:50
Za wcześnie by zarezerwować

Inne zajęcia z kategorii Wzmacniające

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.