Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Wzmacniające
Ćwiczenia wzmacniające i kształtujące mięśnie brzucha. Jeśli zależy Ci na płaskim brzuchu i pięknie zarysowanym „kaloryferze” - to zajęcia dla Ciebie! Spalisz tkankę tłuszczową, zgubisz brzuszek, boczki i zbędne kilogramy oraz naturalnie poprawisz swoją kondycję. Wymodelowana sylwetka i lepsze samopoczucie gwarantowane!
Zapraszamy na zajęcia Płaski brzuch w klubie Fit Fabric - Łódź Teofilów.
26 KwietniaPiątek | 27 KwietniaSobota | 28 KwietniaNiedziela | 29 KwietniaPoniedziałek | 30 KwietniaWtorek | 01 MajaŚroda | 02 MajaCzwartek | 03 MajaPiątek | 04 MajaSobota | 05 MajaNiedziela | 06 MajaPoniedziałek | 07 MajaWtorek | 08 MajaŚroda | 09 MajaCzwartek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Teofilów ul. Aleksandrowska 38 91-151 Łódź Lokalizacja | 17:30 - 17:50Mariusz Podsiadły | 17:30 - 18:25Magdalena Fornalska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:50Mateusz Drożdż
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Magdalena Fornalska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:50Mateusz Drożdż
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Adam Muszner
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Andrespol ul. Rokicińska 125 95-020 Andrespol Lokalizacja | 18:00 - 18:20Filip Zwoliński
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Kinga Rudnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:20Jakub Mieczkowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Sylwia Stypuła
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:20Filip Zwoliński
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Kinga Rudnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:20Jakub Mieczkowski
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Dąbrowa ul. Dąbrowskiego 207/225 93-231 Łódź Lokalizacja | 17:30 - 18:00 | 19:00 - 19:20Jan Szweda-Lewandowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:30Ireneusz Maruszewski
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:20Jan Szweda-Lewandowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:30Ireneusz Maruszewski
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Franciszkańska ul. Franciszkańska 99 91-845 Łódź Lokalizacja | 19:45 - 20:05Adam Chrzczanowicz | 19:15 - 20:10Agnieszka Przybylska
Za wcześnie by zarezerwować
19:45 - 20:05
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:15 - 18:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
18:45 - 19:05Beata Pokora
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:45 - 19:05Adam Chrzczanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:15 - 20:10Dominika Skrzydło
Za wcześnie by zarezerwować
19:45 - 20:05
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:15 - 18:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
18:45 - 19:05Beata Pokora
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:45 - 20:00
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:45 - 19:05Adam Chrzczanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Hetmańska al. Hetmańska 18 92-444 Łódź Lokalizacja | 18:30 - 18:45Tomasz Maciak
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 18:45
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:45
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 18:45
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 18:45
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Kinga Arendt
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:45
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Kilińskiego ul. Kilińskiego 122/128 90-013 Łódź Lokalizacja | 17:00 - 17:30Dawid Deka 18:30 - 19:00Dawid Deka | 11:00 - 11:20Dawid Deka | 12:00 - 12:20Damian Stankiewicz | 18:00 - 18:30Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Katarzyna Gabrysiak
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:30Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:30Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:20Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:00 - 12:20Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:30Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:30Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:30Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:30Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:30Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||
Konstantynów Łódzki ul. Jana Pawła II 11/13 95-050 Konstantynów Łódzki Lokalizacja | 17:30 - 17:50Daniel Sławnikowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 18:50Damian Kieszkowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:50Daniel Sławnikowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 18:50Damian Kieszkowski
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Matejki ul. Matejki 3/5 91-402 Łódź Lokalizacja | 11:00 - 11:55Izabela Słotwińska | 18:00 - 18:20Roch Kowalski
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Martyna Ujazda
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:20Kacper Sosnowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:20Roch Kowalski
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Martyna Ujazda
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Nowosolna ul. Byszewska 3a 92-770 Łódź Lokalizacja | 19:00 - 19:30Piotr Gromek | 09:00 - 09:55Edyta Sieroń - Bednarek
Brak miejsc
| 19:00 - 19:30
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Edyta Sieroń - Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Port Łódź ul. Pabianicka 245 93-457 Łódź Lokalizacja | 09:00 - 09:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:50Patryk Bogus
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Rewolucji Rewolucji 1905 r nr 44 90-213 Łódź Lokalizacja | 18:30 - 19:00 | 10:30 - 11:00Trener Trener | 18:00 - 18:30
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:00Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:30
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:00
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:30
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Strażacka ul. Strażacka 5 93-318 Łódź Lokalizacja | 08:00 - 08:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:30Filip Sarna
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Edyta Sieroń - Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:30Filip Sarna
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Joanna Lipińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Edyta Sieroń - Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Sukcesja al. Politechniki 1 93-590 Łódź Lokalizacja | 09:00 - 09:55Ewelina Malinowska | 19:30 - 19:50
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Karolina Zytke
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 19:50
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Tomaszów Mazowiecki ul. Warszawska 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki Lokalizacja | 20:30 - 20:50 | 19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 20:50
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:15
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 20:50
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:15
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Zatoka Sportu al. Politechniki 10 93-590 Łódź Lokalizacja | 19:00 - 19:20 | 19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Zgierska ul. Zgierska 211 91-497 Łódź Lokalizacja | 09:00 - 09:55Agnieszka Gutović
Brak miejsc
| 09:00 - 09:55Agnieszka Gutović
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:20
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:50Damian Antczak
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Zielona al. 1 Maja 119/121 90-766 Łódź Lokalizacja | 19:30 - 19:50 | 17:30 - 18:00
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
17:45 - 18:15Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:00
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
17:45 - 18:15Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej