Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Metaboliczne
Lubisz działać szybko i energicznie? Spodoba Ci się tabata! Co to takiego? To krótkie, ale intensywne ćwiczenia, takie jak pompki, brzuszki, przysiady itp. wykonywane do dynamicznej muzyki, która podkręca do działania i pomaga utrzymać tempo. Przyspieszają metabolizm, a Ty skutecznie pozbywasz się tkanki tłuszczowej i ćwiczysz główne partie mięśni: pleców, brzucha, pośladków, ramion, nóg.
Zapraszamy na zajęcia Tabata w klubie Fit Fabric - Łódź Nowosolna.
14 SierpniaŚroda | 15 SierpniaCzwartek | 16 SierpniaPiątek | 17 SierpniaSobota | 18 SierpniaNiedziela | 19 SierpniaPoniedziałek | 20 SierpniaWtorek | 21 SierpniaŚroda | 22 SierpniaCzwartek | 23 SierpniaPiątek | 24 SierpniaSobota | 25 SierpniaNiedziela | 26 SierpniaPoniedziałek | 27 SierpniaWtorek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowosolna ul. Byszewska 3a 92-770 Łódź Lokalizacja | 18:30 - 19:25Żaklina Warda
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:30Amelia Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Żaklina Warda
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Andrespol ul. Rokicińska 125 95-020 Andrespol Lokalizacja | 17:30 - 18:25Kinga Rudnicka
Termin rejestracji minął
| 20:00 - 20:20Rafał Szadkowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Katarzyna Abramczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Kinga Rudnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:20Rafał Szadkowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Katarzyna Abramczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Dąbrowa ul. Dąbrowskiego 207/225 93-231 Łódź Lokalizacja | 18:00 - 18:30Krystian Mozer
Termin rejestracji minął
| 17:30 - 18:00Ireneusz Maruszewski
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:30Krystian Mozer
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:00Ireneusz Maruszewski
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Franciszkańska ul. Franciszkańska 99 91-845 Łódź Lokalizacja | 18:45 - 19:05Beata Pokora
Termin rejestracji minął
| 18:45 - 19:05Beata Pokora | 18:45 - 19:05Mateusz Borkowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:45 - 20:05Mateusz Borkowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:45 - 19:05Beata Pokora
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:45 - 19:05Adam Chrzczanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:45 - 19:05Beata Pokora
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:45 - 20:05Mateusz Borkowski
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Hetmańska al. Hetmańska 18 92-444 Łódź Lokalizacja | 18:30 - 18:45
Termin rejestracji minął
| 18:30 - 18:45Tomasz Maciak | 17:30 - 18:25Katarzyna Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 18:45Patryk Franoszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 18:45Tomasz Maciak
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Katarzyna Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 18:45Przemysław Kołodziejczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Katarzyna Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||
Matejki ul. Matejki 3/5 91-402 Łódź Lokalizacja | 20:00 - 20:20Ignacy Banaszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Arletta Mrówczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Arletta Mrówczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Port Łódź ul. Pabianicka 245 93-457 Łódź Lokalizacja | 21:00 - 21:20Aleksandra Ostojska
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:20Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:20Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Rewolucji Rewolucji 1905 r nr 44 90-213 Łódź Lokalizacja | 19:00 - 19:30Trener Trener | 19:30 - 20:00
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:30Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:00
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Strażacka ul. Strażacka 5 93-318 Łódź Lokalizacja | 19:00 - 19:30Julia Borkowska
Termin rejestracji minął
| 17:30 - 18:25Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:30Julia Borkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Tomaszów Mazowiecki ul. Warszawska 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki Lokalizacja | 08:30 - 09:25Oliwia Nieć 17:00 - 17:55Oliwia Nieć 19:00 - 19:15 | 19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:15
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Widzewska Manufaktura Piłsudskiego 135 92-318 Łódź Lokalizacja | 18:00 - 18:55Katarzyna Abramczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Katarzyna Abramczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Zatoka Sportu al. Politechniki 10 93-590 Łódź Lokalizacja | 19:00 - 19:20
Termin rejestracji minął
| 19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:20
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Zgierska ul. Zgierska 211 91-497 Łódź Lokalizacja | 20:00 - 20:20Damian Baliński | 20:00 - 20:20Damian Baliński
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:50Radosław Lizak
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Zielona al. 1 Maja 119/121 90-766 Łódź Lokalizacja | 17:30 - 17:45
Termin rejestracji minął
| 19:30 - 20:00
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 17:45
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:00
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:00
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej