Łódź – Nowosolna Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się
  • #ZdroweCiało
  • #ZdrowePlecy
  • #ZdroweSerce

Wzmacniające

Shape

Zastanawiasz się, jak wyrzeźbić sylwetkę? Odpowiedź znajdziesz na zajęciach Shape! To trening interwałowy z ćwiczeniami cardio i siłowymi, podczas których wzmacniasz mięśnie brzucha, ud, pośladków, ale i górnych partii – ramion i pleców. Dzięki zajęciom możesz pochwalić się wymodelowaną, smukłą sylwetką i jędrniejszym ciałem. Chwyć za hantle, wskocz na step i pozbądź się cellulitu i tłuszczyku!

Zapraszamy na zajęcia Shape w klubie Fit Fabric - Łódź Nowosolna.

Dla kogo
dla rozpoczynających treningi / dla trenujących regularnie / dla kobiet / dla mężczyzn / dla seniorów
Czas trwania
55 min
Intensywność
średnia
Cel zajęć
Rozpoczęcie treningów, Redukcja tkanki tłuszczowej, Modelowanie sylwetki, Silne mięśnie
Efekty
sylwetka damska, sylwetka męska, sprawność fizyczna

Dostępność zajęć

20 MajaPoniedziałek21 MajaWtorek22 MajaŚroda23 MajaCzwartek24 MajaPiątek25 MajaSobota26 MajaNiedziela27 MajaPoniedziałek28 MajaWtorek29 MajaŚroda30 MajaCzwartek31 MajaPiątek01 CzerwcaSobota02 CzerwcaNiedziela
Nowosolna
ul. Byszewska 3a
92-770 Łódź
Lokalizacja
18:30 - 19:25Ewelina Potocka
Brak miejsc
09:00 - 09:55Ewelina Potocka
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Ewelina Potocka
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Ewelina Potocka
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Ewelina Potocka
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Ewelina Potocka
Za wcześnie by zarezerwować
Andrespol
ul. Rokicińska 125
95-020 Andrespol
Lokalizacja
17:30 - 18:25Maja Strojna
Brak miejsc
18:00 - 18:55Sylwia Stypuła
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Maja Strojna
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
Franciszkańska
ul. Franciszkańska 99
91-845 Łódź
Lokalizacja
09:00 - 09:55Agnieszka Przybylska
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Agnieszka Przybylska
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Retkińska
al. Kard. Stefana Wyszyńskiego 29
91-867 Łódź
Lokalizacja
18:00 - 18:55Dawid Sowiński
Brak miejsc
17:00 - 17:55Mateusz Aninowski
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Dawid Sowiński
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Mateusz Aninowski
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
Hetmańska
al. Hetmańska 18
92-444 Łódź
Lokalizacja
18:00 - 18:55Sylwia Bąk
Brak miejsc
17:00 - 17:55Katarzyna Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Karolina Warchoł
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Sylwia Bąk
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Marta Znyk - Kłaczek
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Katarzyna Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Ewelina Malinowska
Za wcześnie by zarezerwować
Kilińskiego
ul. Kilińskiego 122/128
90-013 Łódź
Lokalizacja
17:30 - 18:25Martyna Ujazda
08:00 - 08:55Karolina Warchoł
17:30 - 18:25Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Martyna Ujazda
Za wcześnie by zarezerwować
08:00 - 08:55Karolina Warchoł
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
Konstantynów Łódzki
ul. Jana Pawła II 11/13
95-050 Konstantynów Łódzki
Lokalizacja
17:30 - 18:25Aleksandra Kwasiborska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Patrycja Biernacka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Aleksandra Kwasiborska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Patrycja Biernacka
Za wcześnie by zarezerwować
Matejki
ul. Matejki 3/5
91-402 Łódź
Lokalizacja
17:30 - 18:25Kamila Sachajko
Brak miejsc
18:30 - 19:25Martyna Ujazda
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Adrianna Szyller
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Martyna Ujazda
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Adrianna Szyller
Za wcześnie by zarezerwować
Port Łódź
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź
Lokalizacja
18:00 - 18:55Magdalena Dróżdż
09:00 - 09:55Patrycja Biernacka
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Magdalena Dróżdż
Za wcześnie by zarezerwować
Strażacka
ul. Strażacka 5
93-318 Łódź
Lokalizacja
16:30 - 17:25Barbara Koska
18:00 - 18:55Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Barbara Koska
Za wcześnie by zarezerwować
08:00 - 08:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
Sukcesja
al. Politechniki 1
93-590 Łódź
Lokalizacja
18:00 - 18:55Karolina Warchoł
Brak miejsc
17:00 - 17:55Karolina Zytke
Brak miejsc
18:00 - 18:55Barbara Koska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Karolina Warchoł
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Alicja Król
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Karolina Warchoł
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Karolina Zytke
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Barbara Koska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Karolina Warchoł
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Alicja Król
Za wcześnie by zarezerwować
Teofilów
ul. Aleksandrowska 38
91-151 Łódź
Lokalizacja
18:30 - 19:25Magdalena Skoczylas
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Aleksandra Banasiak
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Aleksandra Banasiak
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Oliwia Miśkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Magdalena Skoczylas
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Aleksandra Banasiak
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Aleksandra Banasiak
Za wcześnie by zarezerwować
Tomaszów Mazowiecki
ul. Warszawska 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Lokalizacja
08:30 - 09:25Malwina Kowalska
17:00 - 17:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Malwina Kowalska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
Widzewska Manufaktura
Piłsudskiego 135
92-318 Łódź
Lokalizacja
17:00 - 17:55Eliza Wnuk
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Kinga Arendt
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Karolina Zytke
Za wcześnie by zarezerwować
Zgierska
ul. Zgierska 211
91-497 Łódź
Lokalizacja
18:15 - 19:10Izabela Słotwińska
Brak miejsc
19:15 - 20:10Katarzyna Kasica
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
08:15 - 09:10Monika Sobolewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Katarzyna Kasica
Za wcześnie by zarezerwować
Zielona
al. 1 Maja 119/121
90-766 Łódź
Lokalizacja
17:15 - 18:10Aleksandra Borowczyńska
Brak miejsc
19:15 - 20:10Mateusz Aninowski
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:15 - 11:10Adrianna Szyller
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Mateusz Aninowski
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:15 - 11:10Adrianna Szyller
Za wcześnie by zarezerwować

Inne zajęcia z kategorii Wzmacniające