Łódź – Hetmańska Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się
  • #ZdroweCiało

Wzmacniające

Płaski brzuch

Ćwiczenia  wzmacniające i kształtujące mięśnie brzucha. Jeśli zależy Ci na płaskim brzuchu i pięknie zarysowanym „kaloryferze” - to zajęcia dla Ciebie! Spalisz tkankę tłuszczową, zgubisz brzuszek, boczki i zbędne kilogramy oraz naturalnie poprawisz swoją kondycję. Wymodelowana sylwetka i lepsze samopoczucie gwarantowane!

Zapraszamy na zajęcia Płaski brzuch w klubie Fit Fabric - Łódź Hetmańska.

Dla kogo
dla każdego
Czas trwania
25 - 55 min
Intensywność
średnia
Cel zajęć
Rozpoczęcie treningów, Modelowanie sylwetki, Silne mięśnie
Efekty
Sylwetka damska / sylwetka męska / spalanie tkanki tłuszczowej

Dostępność zajęć

28 LutegoŚroda29 LutegoCzwartek01 MarcaPiątek02 MarcaSobota03 MarcaNiedziela04 MarcaPoniedziałek05 MarcaWtorek06 MarcaŚroda07 MarcaCzwartek08 MarcaPiątek09 MarcaSobota10 MarcaNiedziela11 MarcaPoniedziałek12 MarcaWtorek
Hetmańska
al. Hetmańska 18
92-444 Łódź
Lokalizacja
18:30 - 19:25Ewelina Malinowska
Brak miejsc
18:30 - 18:45Patryk Franoszek
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 18:45
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Kinga Arendt
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:45
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 18:45
Za wcześnie by zarezerwować
Andrespol
ul. Rokicińska 125
95-020 Andrespol
Lokalizacja
18:00 - 18:20Jakub Mieczkowski
19:30 - 20:25Edyta Sieroń - Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:20Filip Zwoliński
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:20Jakub Mieczkowski
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Sylwia Stypuła
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:20Filip Zwoliński
Za wcześnie by zarezerwować
Dąbrowa
ul. Dąbrowskiego 207/225
93-231 Łódź
Lokalizacja
20:00 - 20:20Ireneusz Maruszewski
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:20Ireneusz Maruszewski
Za wcześnie by zarezerwować
Franciszkańska
ul. Franciszkańska 99
91-845 Łódź
Lokalizacja
19:45 - 20:00
Termin rejestracji minął
19:15 - 20:10Dominika Skrzydło
Za wcześnie by zarezerwować
19:45 - 20:05
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
18:45 - 19:05Beata Pokora
Za wcześnie by zarezerwować
19:45 - 20:00
Za wcześnie by zarezerwować
18:45 - 19:05Adam Chrzczanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:45 - 20:05Adam Chrzczanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Dominika Skrzydło
Za wcześnie by zarezerwować
19:45 - 20:05
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
18:45 - 19:05Beata Pokora
Za wcześnie by zarezerwować
Kilińskiego
ul. Kilińskiego 122/128
90-013 Łódź
Lokalizacja
18:00 - 18:30Dawid Deka
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:30Dawid Deka
Termin rejestracji minął
17:00 - 17:30Damian Stankiewicz
17:00 - 17:30Dawid Deka
18:30 - 19:00Dawid Deka
11:00 - 11:20Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:20Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:30Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:30Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:30Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:30Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:30Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:30Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:00Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:20Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:20Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:30Dawid Deka
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Dominika Skrzydło
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:30Damian Stankiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
Konstantynów Łódzki
ul. Jana Pawła II 11/13
95-050 Konstantynów Łódzki
Lokalizacja
18:30 - 18:50
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 18:50
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
Matejki
ul. Matejki 3/5
91-402 Łódź
Lokalizacja
17:30 - 18:25Arletta Mrówczyńska
Brak miejsc
18:00 - 18:20Roch Kowalski
11:00 - 11:55Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:20Roch Kowalski
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Arletta Mrówczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:20Roch Kowalski
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
Nowosolna
ul. Byszewska 3a
92-770 Łódź
Lokalizacja
09:00 - 09:55Edyta Sieroń - Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Edyta Sieroń - Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
Port Łódź
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź
Lokalizacja
17:30 - 17:50Adam Stołowski
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:20
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Magdalena Dróżdż
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Patrycja Biernacka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Magdalena Dróżdż
Za wcześnie by zarezerwować
Rewolucji
Rewolucji 1905 r nr 44
90-213 Łódź
Lokalizacja
19:30 - 20:00Mariusz Lenkiewicz
Termin rejestracji minął
18:00 - 18:30Mariusz Lenkiewicz
18:30 - 19:00
10:30 - 11:00Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:30
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:00
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:30
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:00
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:00Trener Trener
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:30
Za wcześnie by zarezerwować
Strażacka
ul. Strażacka 5
93-318 Łódź
Lokalizacja
17:00 - 17:55Joanna Lipińska
Termin rejestracji minął
08:00 - 08:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:30Filip Sarna
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Joanna Lipińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Edyta Sieroń - Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
08:00 - 08:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:30Filip Sarna
Za wcześnie by zarezerwować
Sukcesja
al. Politechniki 1
93-590 Łódź
Lokalizacja
09:00 - 09:55Karolina Zytke
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:50
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Karolina Zytke
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:50
Za wcześnie by zarezerwować
Teofilów
ul. Aleksandrowska 38
91-151 Łódź
Lokalizacja
09:00 - 09:55Adam Muszner
Termin rejestracji minął
17:30 - 18:25Magdalena Fornalska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50Mateusz Drożdż
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Adam Muszner
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50Mateusz Drożdż
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Magdalena Fornalska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50Mateusz Drożdż
Za wcześnie by zarezerwować
Tomaszów Mazowiecki
ul. Warszawska 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Lokalizacja
17:00 - 17:55Patrycja Grochulska
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:15
20:30 - 20:50
19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 20:50
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:15
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 20:50
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 20:50
Za wcześnie by zarezerwować
Zatoka Sportu
al. Politechniki 10
93-590 Łódź
Lokalizacja
19:00 - 19:20
19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:20
Za wcześnie by zarezerwować
Zgierska
ul. Zgierska 211
91-497 Łódź
Lokalizacja
09:00 - 09:55Agnieszka Gutović
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:20
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Agnieszka Gutović
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:20
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
Zielona
al. 1 Maja 119/121
90-766 Łódź
Lokalizacja
19:30 - 19:50
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:50
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 17:50
Za wcześnie by zarezerwować

Inne zajęcia z kategorii Wzmacniające