Łódź – Hetmańska Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się
  • #ZdroweCiało

Wzmacniające

Brazylijskie pośladki

Zajęcia ukierunkowane na ujędrnienie i podniesienie pośladków. W czasie ćwiczeń ze sztangami, gumami oporowymi spalasz tkankę tłuszczową, wykonując m.in. przysiady i wykroki. W ten sposób pozbywasz się również cellulitu, a zyskujesz mocne, kształtne pośladki – to Twoja zasługa, nie Photoshopa ani chirurga!

Zapraszamy na zajęcia Brazylijskie pośladki w klubie Fit Fabric - Łódź Hetmańska.

Dla kogo
dla rozpoczynających treningi / dla trenujących regularnie / dla kobiet / dla wszystkich
Czas trwania
55 min
Intensywność
średnia
Cel zajęć
Rozpoczęcie treningów, Modelowanie sylwetki, Silne mięśnie
Efekty
sylwetka damska, sprawność fizyczna, zdrowie i odporność, zgrabne pośladki, zgrabne nogi,

Dostępność zajęć

24 CzerwcaPoniedziałek25 CzerwcaWtorek26 CzerwcaŚroda27 CzerwcaCzwartek28 CzerwcaPiątek29 CzerwcaSobota30 CzerwcaNiedziela01 LipcaPoniedziałek02 LipcaWtorek03 LipcaŚroda04 LipcaCzwartek05 LipcaPiątek06 LipcaSobota07 LipcaNiedziela
Hetmańska
al. Hetmańska 18
92-444 Łódź
Lokalizacja
16:30 - 17:25Katarzyna Abramczyk
20:30 - 21:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Katarzyna Abramczyk
Za wcześnie by zarezerwować
Andrespol
ul. Rokicińska 125
95-020 Andrespol
Lokalizacja
19:30 - 20:25Maja Strojna
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Maja Strojna
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Maja Strojna
Za wcześnie by zarezerwować
Franciszkańska
ul. Franciszkańska 99
91-845 Łódź
Lokalizacja
10:00 - 10:55Agnieszka Przybylska
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Anastazja Awdziewicz
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Retkińska
al. Kard. Stefana Wyszyńskiego 29
91-867 Łódź
Lokalizacja
10:00 - 10:55Oliwia Miśkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Patrycja Biernacka
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Oliwia Miśkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
Kilińskiego
ul. Kilińskiego 122/128
90-013 Łódź
Lokalizacja
17:30 - 18:25Angelika Poreda
17:30 - 18:25Angelika Poreda
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Martyna Stasiak
Za wcześnie by zarezerwować
Konstantynów Łódzki
ul. Jana Pawła II 11/13
95-050 Konstantynów Łódzki
Lokalizacja
17:30 - 18:25Bogumiła Jaraszek
Termin rejestracji minął
17:30 - 18:25Bogumiła Jaraszek
Za wcześnie by zarezerwować
Matejki
ul. Matejki 3/5
91-402 Łódź
Lokalizacja
19:30 - 20:25Ewelina Malinowska
18:30 - 19:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Arletta Mrówczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Arletta Mrówczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
Nowosolna
ul. Byszewska 3a
92-770 Łódź
Lokalizacja
08:00 - 08:55Małgorzata Wiechecka
18:30 - 19:25Żaklina Warda
Za wcześnie by zarezerwować
08:00 - 08:55Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Żaklina Warda
Za wcześnie by zarezerwować
Port Łódź
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź
Lokalizacja
17:00 - 17:55Natalia Tomaszewska
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Adrianna Szyller
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Adrianna Szyller
Za wcześnie by zarezerwować
Rewolucji
Rewolucji 1905 r nr 44
90-213 Łódź
Lokalizacja
19:30 - 20:25Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
Strażacka
ul. Strażacka 5
93-318 Łódź
Lokalizacja
08:15 - 09:10Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Kinga Arendt
Za wcześnie by zarezerwować
08:15 - 09:10Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
Sukcesja
al. Politechniki 1
93-590 Łódź
Lokalizacja
19:00 - 19:55Adam Muszner
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Natalia Wargowiak
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Karolina Zytke
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Martyna Stasiak
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Natalia Wargowiak
Za wcześnie by zarezerwować
Teofilów
ul. Aleksandrowska 38
91-151 Łódź
Lokalizacja
19:00 - 19:55Marta Mirosz
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Marta Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Aleksandra Banasiak
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Marta Mirosz
Za wcześnie by zarezerwować
Tomaszów Mazowiecki
ul. Warszawska 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Lokalizacja
19:00 - 19:55Kinga Jasek
18:00 - 18:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Malwina Kowalska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Malwina Kowalska
Za wcześnie by zarezerwować
Widzewska Manufaktura
Piłsudskiego 135
92-318 Łódź
Lokalizacja
17:00 - 17:55Aleksandra Kubiak
Termin rejestracji minął
18:00 - 18:55Lila Sayed
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Marta Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
Zielona
al. 1 Maja 119/121
90-766 Łódź
Lokalizacja
18:15 - 19:10Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować

Inne zajęcia z kategorii Wzmacniające