Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Wzmacniające
Zajęcia ukierunkowane na ujędrnienie i podniesienie pośladków. W czasie ćwiczeń ze sztangami, gumami oporowymi spalasz tkankę tłuszczową, wykonując m.in. przysiady i wykroki. W ten sposób pozbywasz się również cellulitu, a zyskujesz mocne, kształtne pośladki – to Twoja zasługa, nie Photoshopa ani chirurga!
Zapraszamy na zajęcia Brazylijskie pośladki w klubie Fit Fabric - Andrespol.
14 SierpniaŚroda | 15 SierpniaCzwartek | 16 SierpniaPiątek | 17 SierpniaSobota | 18 SierpniaNiedziela | 19 SierpniaPoniedziałek | 20 SierpniaWtorek | 21 SierpniaŚroda | 22 SierpniaCzwartek | 23 SierpniaPiątek | 24 SierpniaSobota | 25 SierpniaNiedziela | 26 SierpniaPoniedziałek | 27 SierpniaWtorek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrespol ul. Rokicińska 125 95-020 Andrespol Lokalizacja | 19:30 - 20:25Maja Strojna | 18:30 - 19:25Maja Strojna
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Maja Strojna
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Maja Strojna
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Franciszkańska ul. Franciszkańska 99 91-845 Łódź Lokalizacja | 10:00 - 10:55Anastazja Awdziewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Anastazja Awdziewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Galeria Retkińska al. Kard. Stefana Wyszyńskiego 29 91-867 Łódź Lokalizacja | 10:00 - 10:55Oliwia Miśkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Patrycja Biernacka
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Oliwia Miśkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Patrycja Biernacka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Hetmańska al. Hetmańska 18 92-444 Łódź Lokalizacja | 20:30 - 21:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Katarzyna Abramczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Katarzyna Abramczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Kilińskiego ul. Kilińskiego 122/128 90-013 Łódź Lokalizacja | 17:30 - 18:25Angelika Poreda
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Martyna Stasiak
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Angelika Poreda
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Konstantynów Łódzki ul. Jana Pawła II 11/13 95-050 Konstantynów Łódzki Lokalizacja | 17:30 - 18:25Bogumiła Jaraszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Bogumiła Jaraszek
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Matejki ul. Matejki 3/5 91-402 Łódź Lokalizacja | 18:30 - 19:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Arletta Mrówczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Arletta Mrówczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Kamila Sachajko
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Arletta Mrówczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Arletta Mrówczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Nowosolna ul. Byszewska 3a 92-770 Łódź Lokalizacja | 08:00 - 08:55Małgorzata Wiechecka
Termin rejestracji minął
| 08:00 - 08:55Małgorzata Wiechecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Żaklina Warda
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Port Łódź ul. Pabianicka 245 93-457 Łódź Lokalizacja | 10:00 - 10:55Adrianna Szyller
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Adrianna Szyller
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Rewolucji Rewolucji 1905 r nr 44 90-213 Łódź Lokalizacja | 10:00 - 10:55Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Patrycja Bejm
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Strażacka ul. Strażacka 5 93-318 Łódź Lokalizacja | 08:00 - 08:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Kinga Arendt
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:15 - 09:10Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:55Natalia Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Kinga Arendt
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Sukcesja al. Politechniki 1 93-590 Łódź Lokalizacja | 18:00 - 18:55Marta Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Adam Muszner
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Teofilów ul. Aleksandrowska 38 91-151 Łódź Lokalizacja | 17:30 - 18:25Magdalena Skoczylas
Termin rejestracji minął
| 19:30 - 20:25Emilia Miszczak
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Aleksandra Banasiak
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Emilia Miszczak
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Tomaszów Mazowiecki ul. Warszawska 1 97-200 Tomaszów Mazowiecki Lokalizacja | 18:00 - 18:55Patrycja Grochulska | 19:00 - 19:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Patrycja Grochulska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Kinga Jasek
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Widzewska Manufaktura Piłsudskiego 135 92-318 Łódź Lokalizacja | 17:00 - 17:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Aleksandra Kubiak
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Zielona al. 1 Maja 119/121 90-766 Łódź Lokalizacja | 18:15 - 19:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Aleksandra Borowczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Izabela Słotwińska
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej