Wybierz klub
Menu
Grafik zajęć Zaloguj się

GRAtyFITakcja - ćwicz i wygrywaj!

Weź udział w naszej GRAtyFITakcji. Ćwicz i wygrywaj!

Regularna aktywność fizyczna to świetny sposób na zachowanie dobrej formy i zdrowia, a także szansa na zdobycie nagrody! Teraz po każdym treningu w naszych klubach możesz zbierać punkty-„GRAtki” i wymieniać je na vouchery.

 

Jak to działa?

1. Przyjdź do jednego z naszych klubów i odbierz w recepcji Kartę Gry

2. Za każdy zrealizowany trening otrzymasz punkt - "GRAtki"

3. Zbierz 12 punktów w miesiąc i odbierz nagrodę

4. Podejmij wyzwanie kolejny raz!

 

Co możesz wygrać?

Klubowicze z karnetem naszej sieci:

Do wyboru:

- Voucher o wartości 25 zł do wykorzystania w Fit Barze;

- Voucher o wartości 25 zł na karnet;

 albo

- Voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w Fit Barze;

 

 Klubowicze z kartami MultiSport, FitProfit, FitSport:

- Voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w Fit Barze

 

Podejmij wyzwanie już od 06.06.2022 r.!

regulamin promocji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.